Zapisy na egzaminy certyfikujące z języka angielskiego - ERASMUS+

Małgorzata Bernat

Zespół ds. Programu Erasmus+ WSOSP informuje, iż w dniach 15 - 23.02.2017 r. przyjmowane są zgłoszenia studentów cywilnych WSOSP na egzaminy certyfikacyjne z języka angielskiego, rozważających wzięcie udziału w najbliższej rekrutacji na wyjazdy na studia oraz praktyki w ramach programu Erasmus+ (termin rekrutacji zostanie ogłoszony odrębnie).

Wizyta studentów Erasmus+ w Instytucie Lotnictwa oraz zwiedzenie wystawy "Gateway to Space"

Małgorzata Bernat

W dniu 10.02.2017 r. studenci z Hiszpanii biorący udział w programie Erasmus+ realizowanym w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie razem z opiekunami wzięli udział w zwiedzaniu Instytutu Lotnictwa w Warszawie. Fachowa i specjalistyczna wiedza została przekazana przez doświadczonych inżynierów z zakresu m.in.: działalności Laboratorium Podwozi, Tuneli Aerodynamicznych oraz Dydaktycznego Laboratorium Silnikowego.

Pożegnanie studentów Erasmus+ z Rumunii

Małgorzata Bernat

W dniu 19 grudnia b.r. odbyło się pożegnanie wojskowych studentów rumuńskiej uczelni Henri Coanda Air Force Academy z Brasov, którzy przebywali na wymianie studenckiej na Wydziale Lotnictwa WSOSP od października do grudnia b.r. w ramach programu Erasmus+.

Rekrutacja na wyjazdy Erasmus+ w II semestrze 2016/2017

Mieczysław Pcian

Zespół ds. Programu Erasmus+ WSOSP informuje, iż w dniu 7 października 2016 r. rozpoczęła się rekrutacja na wyjazdy w II semestrze roku akademickiego 2016/2017, na studia i praktyki za granicę dla studentów wojskowych i cywilnych w ramach programu Erasmus+.