Relacja z wyjazdu Erasmus+ w celu udziału w szkoleniu metodycznym w Grecji

Małgorzata Bernat

W terminie od 28.05.2018 r. do 01.06.2018 r., prof. dr hab. inż. Zbigniew Świątnicki , wykładowca Instytutu Logistyki i Organizacji Transportu Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego i Logistyki WSOSP uczestniczył w szkoleniu metodycznym „Innowacyjne metody nauczania” organizowanym przez instytucję szkoleniową IDEC w Pireus, Grecja w ramach programu Erasmus+.

Studenci zagraniczni Erasmus+ w Centrum Nauki Kopernik

Małgorzata Bernat

W dniu 29.05.2018 r., studenci zagraniczni Erasmus+ aktualnie przebywający na wymianie studenckiej w WL/WSOSP wraz z Uczelnianym Koordynatorem Programu Erasmus+ WSOSP - p. Małgorzatą Bernat oraz studentami WL/WSOSP odwiedzili wspólnie Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Studenci zagraniczni Erasmus+ z wizytą w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Ilona Skoczewska

W dniu 25.05.2018 r. studenci zagraniczni uczestniczący w  programie Erasmus+ w WSOSP wraz z opiekunem p. Iloną Skoczewską z Biura ds. Współpracy Międzynarodowej WSOSP oraz jedną ze studentek WSOSP p. Weroniką Kozłowską z WBNiL wybrali się do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie. Wycieczka została zorganizowana przez Koordynatorów Erasmus+ WSOSP oraz Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej WSOSP.

Finalna rekrutacja na studia zagraniczne Erasmus+ dla studentów cywilnych

Małgorzata Bernat

Zespół ds. Programu Erasmus+ WSOSP informuje, iż w dniu 07.05.2018 r. rozpoczęła się DODATKOWA REKRUTACJA dla studentów cywilnych będących co najmniej na 2 semestrze studiów I stopnia oraz studentów cywilnych studiów II stopnia na wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+ na studia w I semestrze roku akademickiego 2018/2019.

Dodatkowa rekrutacja na studia zagraniczne Erasmus+ dla studentów cywilnych

Małgorzata Bernat

Zespół ds. Programu Erasmus+ WSOSP informuje, iż w dniu 13.04.2018 r. rozpoczęła się DODATKOWA REKRUTACJA dla studentów cywilnych będących co najmniej na 2 semestrze studiów I stopnia oraz studentów cywilnych studiów II stopnia na wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+ na studia w I semestrze roku akademickiego 2018/2019.