Święto Niepodległości. Zapraszamy!

Emilia Cuch

Rok 2018 jest szczególny – w tym właśnie roku przypada setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku z obchodami tak ważnego święta Rektor-Komendant Lotniczej Akademii Wojskowej gen.bryg. pil. dr Piotr Krawczyk, Dowódca 4. Skrzydła Lotnictwa Szkolnego płk pil. Wojciech Pikuła oraz Burmistrz Dęblina Beata Siedlecka serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Dęblina i okolic do udziału w uroczystościach.

Porozumienie o współpracy z SKW

Emilia Cuch

16.10. 2018 r. Rektor-Komendant gen. bryg. pil. dr Piotr Krawczyk oraz Szef SKW Maciej Materka podpisali porozumienie o wzajemnej współpracy pomiędzy Służbą Kontrwywiadu Wojskowego a Lotniczą Akademią Wojskową.

Zostań Żołnierzem RP - kampania MON

Emilia Cuch
Ruszyła kampania rekrutacyjna Ministerstwa Obrony Narodowej.  Ma ona pokazać, że bycie żołnierzem to nie tylko służba, ale też ciekawa, stabilna i perspektywiczna praca. Od 14 października na terenie całego kraju żołnierze będą spotykać się z Polakami i zachęcać ich, by wstępowali do wojska.

100 litrów krwi na 100-lecie Niepodległości!

Agnieszka Kossowska

Taki cel postawili przed sobą krwiodawcy Lotniczej Akademii Wojskowej. W zbiórkach brali udział podchorążowie, studenci, kadra i pracownicy cywilni, oraz każdy, kto miał potrzebę serca dzielenia się cząstką siebie służąc niepodległej