Jedyne takie miejsce

Agnieszka Kossowska

W sobotę 25 marca, pierwszy program Polskiego Radia wyemitował audycję pt.: "Dęblin - stolica polskich skrzydeł…. jedyne takie miejsce". Razem z zaproszonymi gośćmi redaktor Roman Czejarek rozmawiał o tym, jak wyjątkowa jest "Szkoła Orląt".

Międzynarodowa Konferencja i Wystawa

Jarosław Nowak

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w dniach 4-5 kwietnia 2017 r. w Warszawie odbędzie się Międzynarodowa Konferencja i Wystawa LOTNICTWO NOWEJ GENERACJI – STRATEGIE, TECHNOLOGIE, ROZWIĄZANIA, organizowana przez Wyższą Szkołę Oficerską Sił Powietrznych w Dęblinie oraz Zarząd Targów Warszawskich S.A..

Czytanie uskrzydla

Agnieszka Kossowska

Po raz siedemnasty odbył się Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. Pierwszy raz w tę szlachetną inicjatywę włączyła się także kadra dydaktyczno-naukowa i podchorążowie Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych. To największe doroczne święto w ramach trwającej nieprzerwanie od 2001 roku kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom" zorganizowano pod hasłem "Czytanie Uskrzydla".

Akademickie zmagania

Agnieszka Kossowska

17 marca 2017 r. na Stadionie Miejskim w Adamowie niedaleko Łukowa, zakończyła się II Runda Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Biegach Przełajowych.