Zaproszenie na przysięgę

Emilia Cuch

Serdecznie zapraszamy na uroczystą przysięgę wojskową słuchaczy Akademii Marynarki Wojennej i Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych, która odbędzie się 21.09. br. o godz. 12:00 na Placu przed Pomnikiem Bohaterskim Lotnikom Dęblińskiej Szkoły Orląt.

Konferencja Naukowa

Emilia Cuch

W dniach 11-12 września 2018 roku w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa nt. "Satelitarne Pozycjonowanie - Precyzyjna Nawigacja - Mobilny Monitoring". Celem Konferencji była wymiana doświadczeń z obszaru zastosowania nowoczesnych technik satelitarnych w dzisiejszej geodezji, nawigacji rozpoznania, meteorologii, geodynamice i bezpieczeństwie.

Bieg SkyWayRun

Emilia Cuch

9 września br. delegacja Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w składzie: st. kpr. pchor. Adrian Bujnowski, szer. pchor. Szymon Kwiatkowski oraz kpt. Michał Breszka reprezentowała Uczelnię w biegu SkyWayRun, który odbył się na lotnisku 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego – Poznań-Krzesiny.

Szkoła Orląt na MSPO

Emilia Cuch

Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych wzięła udział w XXVI Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego MSPO w Kielcach. W tegorocznej edycji targówwzięło udział 624 wystawców z 31 krajów, w tym 332 firmy oraz instytucje naukowo-badawcze z całej Polski. Tematem wiodącym było stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości.